PRO PRODÁVAJÍCÍ

CHCETE PRODAT FARMU?

Prodej farmy nebo zemědělské společnosti je vždy zásadním krokem. Nesprávné rozhodnutí nebo nedostatečně ošetřený průběh transakce může mít značný vliv na konečný výsledek mnohaletého úsilí. Pokud chcete využít našich zkušeností, neváhejte se na nás obrátit.

PROČ S NÁMI?

  • Máme zkušenosti a znalosti v oboru (viz. naše reference)
  • Prezentujeme nabídky nejširšímu spektru investorů
  • Šetříme Váš čas při komunikaci se zájemci
  • Spolupracujeme i se zahraničními partnery
  • Maximálně chráníme Vaše citlivé informace

CO JE DOBRÉ PŘEDEM VĚDĚT

  • Prodej farmy je dlouhodobý a náročný proces
  • Majitelé a investoři mívají rozdílný názor na hodnotu farmy
  • Rozhodnutí o prodeji musí být dobře uvážené
  • Právní řešení je pouze jednou z částí procesu prodeje
  • TRH FAREM není inzertní server

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Každý případ prodeje farmy je jiný - může se lišit předmětem prodeje nebo v požadavcích prodávajících vlastníků na průběh nabídky a prodeje. Obvyklý průběh spolupráce lze zjednodušeně popsat takto:

1. Poskytnutí základních informací o farmě - můžete nám vyplnit jednoduchý úvodní FORMULÁŘ, nebo nám jednoduše ZAVOLEJTE. Nemusíte mít obavy, veškeré poskytnuté informace jsou diskrétní a lze s nimi nakládat pouze s Vaším souhlasem.

2. Osobní jednání - sejdeme se pro upřesnění informací o farmě a požadavků prodávajícího, posouzení transakce, očekávané ceny, atd.. Navrhneme Vám další postup a rozsah našich služeb. Následuje prohlídka farmy a doladění podmínek spolupráce.

3. Kvalifikované posouzení hodnoty - vlastník má možnost porovnat svá očekávání s naším názorem na hodnotu farmy.

4. Uzavření smlouvy - pokud se rozhodnete k využití našich služeb, pak uzavíráme smlouvu.

5. Prezentace nabídky - připravíme prodejní prospekty a prezentujeme nabídku zájemcům. Možné zájemce oslovujeme po dohodě s prodávajícími obvykle takto:

6. Jednání se zájemci - zájemcům poskytujeme podrobné informace o nabídce výhradně se souhlasem a v rozsahu dle dohody s prodávajícím. Postup poskytování těchto informací vždy plně respektuje požadavky prodávajícího.

7. Další kroky - další postup je velmi individuální a rozsah poskytovaných služeb je vždy předmětem dohody. Může zahrnovat:

NAŠE ODMĚNA

Konkrétní podmínky spolupráce jsou individuální dle povahy případu a rozsahu našich služeb. Struktura naší odměny je obvykle následující:

Návrh spolupráce včetně přesných podmínek s Vámi rádi projednáme na osobní schůzce. Úvodní jednání a schůzky Vás k ničemu nezavazují.

pruh

NOVÉ NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k odběru novinek a získávejte
nejnovější nabídky e-mailem

Vaše e-mailová adresa

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

UVAŽUJETE O PRODEJI FARMY ?

Zašlete nám základní informace o Vaší farmě. Budeme Vás kontaktovat pro dohodnutí dalšího postupu. Veškeré poskytnuté informace jsou diskrétní a lze s nimi nakládat pouze s Vaším souhlasem.

ZADAT INFORMACE O VAŠÍ FARMĚ

Sídlo společnosti

FARMY.CZ s.r.o.
Podbabská 1014/20, Bubeneč
160 00 Praha 6
IČ: 27644341
C 121134 vedená u rejstříkového soudu v Praze

Kancelář Praha

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

Kontakty

e-mail: farmy@farmy.cz
tel./fax: +420 220 922 711